• Новак
Yuxahiug Божиќ Налепници, 500Pcs/тркалаат Среќен Божиќ Налепница Подарок Божиќ Декорација Налепница Црвена Зелена Божиќ Стил на Пакувањето на Производот Етикета Налепни

Yuxahiug Божиќ Налепници, 500Pcs/тркалаат Среќен Божиќ Налепница Подарок Божиќ Декорација Налепница Црвена

DEN 583.20

Достапност
Достапно за нарачка

❥Празник награда налепници-овие совршена големина за Божиќ декорација налепници се од суштинско значење за одмор класа материјали за одмор награди!Овие налепници, исто така може да се користи во партијата игри ќе се создаде!. ❤Може да се користи за да се држи на подарок кутија, за да се даде, повеќе убави. ❤Ви благодариме запечатување labels изразат својата благодарност во забавна и весела. ❤Нив се страшни налепници на млади луѓе честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива whrn ќе се стави врз нив и ги учат вашите деца ја покажат својата благодарност до секој со овие убави налепници. ❥Безброј користи-да ги користите овие декоративни налепници за да ги красат празник картички, белешки и складирање кеси.Стап овие слатки декоративни налепници на задната страна на пликот на Божиќ картичка.Се дистрибуираат овие интересни додатоци за да се поттикне добро однесување.Материјал : Paper Size : 25мм / 1 inch Packing листата : 500pcs labels по rollscolour : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

300 Парчиња Денот на Вљубените Налепници и од Ознака Налепници Плик Печат на Вљубените Налепници Смешно Симпатична

94 инчен 45 mm / 1.77 инчи во должина, избрани во големини, погодно за вас да се избере соодветна до и од Денот �

DEN 335.76

500 Компјутери/Тркалаат Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Од 1,5 Инчен Цвет Божиќ Подарок Налепници

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок �

DEN 2013.60

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76