• Новак
Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари Налепници,рачно изработени Налепници,Мал Бизнис На?

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите потреби во различни сценарија и користи.Посебна благодарност до корисниците : тоа е корисно да се изразиме нашата благодарност за клиенти со искрена и моќни информации за да се остави добар впечаток на клиенти.Уникатен дизајн : овие бизнис волумен налепници се единствени во форма и креативни; Секој налепница е отпечатена со букви и око-фаќање на модели, како што се "благодарам", за да изразат својата благодарност до клиентите.Овие налепници се многу погодни за бизнис, рачно изработени производи, онлајн продавници, трговија на мало, бутици, мали продавници, кутии, коверти, мејлинг, пекари, подароци, пакување, занаети, итн.Само лепило налепници : овие благодарам налепници се лесно да се тргни се исклучи или да се држи, не е лесно да падне.Стави совршен ви благодариме налепница на вашите кеси, кутии, пакети, коверти и дури и приливи да ги импресионира вашите лојални клиенти.Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72

500 Ви Благодариме Етикета Налепници 1.5 Круг 4 Зголеми Флорални Дизајн на Пакување за Родендени/Свадбена//Партија

❤ [Печат на Професионалност] – Печат вашиот меур mailers и подароци убаво со овие и додадете професионален

DEN 239.76