• Новак
STOBOK 1 Тркалаат Јасно Ви Благодариме Налепница Подарок Завиткување Налепница Подарок Запечатување Етикети самолепливи Decal

STOBOK 1 Тркалаат Јасно Ви Благодариме Налепница Подарок Завиткување Налепница Подарок Запечатување Етикети

DEN 268.80

Достапност
Достапно за нарачка

Со доволно количини, па овие налепници може да ги исполни вашите различни потреби.Уникатна и значајна налепница, која ја искажете вашата искрена и благодарност.Фини детали, совршен бонбони, ужинка или бисквит торба налепници за партиски и други фестивал.Премиум материјалот со лепило, и водоотпорен, со прекрасна шема на нив.Овие налепници се добри ознаки за подароци, додавање на информации и декорирање на вашиот подарок во исто време.Description This е запечатување налепници со adhesiveness, лесен за употреба, лесно може да се растргнат исклучување и цврсто да се украсени на вашиот подарок.На Ви Благодариме тематските дизајн со позлатен збор шема, многу привлечни.Совршен бонбони или бисквит завиткување налепници за партија.Погоден за бонбони чанти, подарок кеси, подарок кутии, хартија за завиткување, итн.Карактеристики-Материјал : ПВЦ-Со доволно количини, па овие налепници може да ги исполни вашите различни потреби.-Уникатна и значајна налепница, која ја искажете вашата искрена и благодарност.-Фини детали, совршен бонбони, ужинка или бисквит торба налепници за партиски и други фестивал.-Премиум материјалот со лепило, и водоотпорен, со прекрасна шема на нив.-Овие налепници се добри ознаки за подароци, додавање на информации и декорирање на вашиот подарок во исто време.Пакет Including1 X Тек на Налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60