• Новак
Произведено во САД! 100 Налепници Претставуваат 2019 Рагби Светското Првенство Тимови; 1.5 x 1 Само Лепило Светот Знаме Налепници, Два Листа од 50 Изложен 5 Налепници за Се?

Произведено во САД! 100 Налепници Претставуваат 2019 Рагби Светското Првенство Тимови; 1.5 x 1 Само Лепило

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

100 Економски знаме налепници мерка 1"x1.5" секој, 50 налепници на секоја 8.5"x11" налепница лист.Совршен ниска цена налепници за училишта, посебни проекти, scrapbooking, плик декорација.Налепници се ласерски печатат на стандарден хартија етикета акции и Направени во САД.Аргентинската, Австралија, Канада, англиски, Fijian, француски, грузиски, Ирски, италијански, Јапонски, Намибија, Нови Zealander, руски, Samoan, Шкотски, Јужна Африка, Tongan, Uruguayan, Американски и Велшки знамиња во оваа група.Стандард превозот е само $2.95 по цел за било која количина на налепници.Не за употреба на отворено во влажни временски услови, не е водоотпорен.Светот знаме налепници мерка 1.5" x 1", а се испечатени 50 налепници по лист.Овие налепници се продаваат на две листови која изнесува 100 налепници по ред.Училиштата ги користат овие на пасоши за време на посебни меѓународни тематските настани.Исто така одлична за scrapbooks и за декорација на коверти.Знамиња содржани во оваа група се - АРГЕНТИНА, АВСТРАЛИЈА, КАНАДА, АНГЛИЈА, ФИЏИ, ФРАНЦИЈА, ГРУЗИЈА, ИРСКА, ИТАЛИЈА, ЈАПОНИЈА, НАМИБИЈА, НОВ ЗЕЛАНД, РУСИЈА, САМОА, ШКОТСКА, ЈУЖНА АФРИКА, ТОНГА, УРУГВАЈ, САД и ВЕЛС.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76