• Новак
Muminglong 500 КОМПЈУТЕР,Ви Благодариме Симпатична Налепници, Мала Продавница Налепници, Мал Бизнис, Ви Благодариме Налепница, Пакување Налепница, Од 1,5 Инчи (Зелена)

Muminglong 500 КОМПЈУТЕР,Ви Благодариме Симпатична Налепници, Мала Продавница Налепници, Мал Бизнис, Ви Благодариме

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 【СОВРШЕН ВИ се ЗАБЛАГОДАРАМ ЗА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ】 : Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна поракаБлагодарам за поддршката на мојот мал бизнис.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти. 【ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН】 : овие бизнис тркалаат налепници се дизајнирани со специјални форма,убави и привлечни; Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметност Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

Ви благодариме Налепници се Тркалаат,8 Цвет Флорални Ви Благодариме Декоративни Налепници за Запечатување Етикети

Обилна количина : 500 парчиња / ролна Ви Благодариме налепници, кој може да се задоволат вашиот личен стил�

DEN 119.76

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76