• Новак
zzirvepaiv 500pcs 1Inch Kraft Ви Благодариме за Славејќи со НАС Налепници Свадба Печат Labels Scrapbooking Пакет Канцелариски Декорација

zzirvepaiv 500pcs 1Inch Kraft Ви Благодариме за Славејќи со НАС Налепници Свадба Печат Labels Scrapbooking

DEN 204.48

Достапност
Достапно за нарачка

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.На налепницата печатени "Ви Благодариме за Славејќи со НАС" зборовите на тоа, се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.Карактеристики : Материјал : Kraft Хартија + Лепило Етикета Дијаметар : стан.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.Ви благодарам, Драги клиент!.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Ако постои било каков проблем со употреба на производот, ве молиме контактирајте ме и го реши проблемот.Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат x Налепница.За да се Препрати или наплата, ве Молиме да не даде ниска оценка директно.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристика : налепница печатени "Ви Благодариме за Славејќи со НАС" зборовите на тоа, се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.5 cm/1 инчен Боја : Како на слики прикажани Количина : 500pcs/тркалаат Имајте на ум : Нема мало пакет.Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат