• Новак
Пакување од 30 Христијански, Верски Божиќ Овална Налепници, Шарени Плик Печати Етикети за Картички, Празнична Занает и Декорација

Пакување од 30 Христијански, Верски Божиќ Овална Налепници, Шарени Плик Печати Етикети за Картички, Празнична

DEN 67.92

Достапност
Достапно за нарачка

Традиционалните Божиќни Честитки Налепници.Големина; 51x25mm овална етикети.Количина; пакување од 30 налепници.Разни полна боја дизајни на шарени хартија етикети.Идеален за божиќ картички, коверти, занает и декорација.Традиционалните Божиќни Честитки Налепници Големина; 51x25mm овална labels Количество; пакување од 30 налепници Различни полна боја дизајни на шарени хартија labels Идеален за божиќ картички, коверти, занает и декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72