• Новак
Xinezaa Мали Сапун Бизнис Налепници за Сапун Пакети, Среќен Mail Labels - рачно изработени Бутик Налепници, e-Mail Коверти Превозот Материјали за Мал Бизнис, Ви Благодариме Нал

Xinezaa Мали Сапун Бизнис Налепници за Сапун Пакети, Среќен Mail Labels - рачно изработени Бутик Налепници,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие налепници се многу ефтин начин да импровизираат дури и обичен производ кутија и до својата ознака. 【ОКО ФАЌАЊЕ ЖИВОПИСНИ ДИЗАЈН】 : - Нашата налепница ролни имаат атрактивен дизајн со смешни, велејќи и светла Тие може да се придржуваат цврсто на површината и се лесно да се отстрани без да остават остатоци. 【ШИРОКА ПРИМЕНА ЗА СИТЕ БИЗНИСИ】 : -Нашата Налепници може да се држи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Леле нив со брилијантен налепници на вашите честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива,свадби, денот на Благодарноста, роденден страни.Голем плус за вашиот деловен успех.Ние ви нудиме неколку опции за да го изберете за да ја покажете вашата благодарност за вашите клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20