• Новак
beerty Божиќ Налепници - 500pcs Среќен Божиќ Налепници 4 Дизајн Круг Празник Налепница за DIY Подарок Кутија

beerty Божиќ Налепници - 500pcs Среќен Божиќ Налепници 4 Дизајн Круг Празник Налепница за DIY Подарок Кутија

DEN 1740.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа налепница печатени Среќен Божиќ зборови на тоа, се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Погоден за Божиќ, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани. 100% сосема нов и висок квалитет Спецификации : Материјал : Хартија Етикета Дијаметар : прибл.2.5 cm/0.98 во Боја : Како на слики прикажани Количина : 500pcs/тркалаат Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат x Етикета Налепница (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76