• Новак
Muminglong од 1,5 Инчен Ти си Љубовта на Мојот Бизнис Налепница,Ви Благодариме Налепница,Мала Продавница Налепница, Мал Бизнис, рачно изработени Налепница,Пакување Налеп

Muminglong од 1,5 Инчен Ти си Љубовта на Мојот Бизнис Налепница,Ви Благодариме Налепница,Мала Продавница Налепница,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 【СОВРШЕН ВИ се ЗАБЛАГОДАРАМ ЗА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ】 : Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна поракаБлагодарам за поддршката на мојот мал бизнис.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти. 【ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН】 : овие бизнис тркалаат налепници се дизајнирани со специјални форма,убави и привлечни; Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе. 【СИЛНА самолепливи НАЛЕПНИЦИ】 : Овие благодарам labels налепници се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.леле вашите лојални клиенти со природни ви благодариме налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти или дури и приходи.Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.Боја : Шарени Стил : Креативни,Симпатична 1.1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 2.Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе се Повеќе Информации во врска со Налепница ПАКЕТ : Независни пакување ДИМЕНЗИИ : Налепница еден големина од 1,5 инчи ТЕЖИНА : 3.5 оз МАТЕРИЈАЛ : уметноста на хартија ПРСТЕН ЈАДЕЊЕ ОБЛИК : се Тркалаат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 167.76

Оган Лак Печат Постави Европската Ретро Лак Поставите Восок Честички Оган Лак Рака Сметка Плик Подарок Кутија

1 Восок печат восок е лесно да се топи, користете лажица и чај восок да се топи восок од свеќа да се суши б�

DEN 404.40

Коверти Етикета Налепници Љубов Срце Облик Налепници 60 КОМПЈУТЕРИ Kraft Хартија Ви Благодариме Налепници Ретро

Прекрасна, убава и практична Ви Благодариме Етикета Налепници за Коверти.Лесен за употреба.Различни на�

DEN 215.76