• Новак
YSJJTJM Восок Печат Печат Ретро Канцелариски англиската Азбука Рака Сметка Запечатување Восок Печат Печат Плик Запечатување Восок Печат Главата (Боја : Z-017)

YSJJTJM Восок Печат Печат Ретро Канцелариски англиската Азбука Рака Сметка Запечатување Восок Печат Печат Плик

DEN 676.80

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедување добар избор на модели за да се исполнат различни прилика.Совршена идеја да леле вашиот примачот и ќе направи сè изгледа значително.Печат глава се изработени од месинг, мазна и сјајна, не-стап, лесен за чистење.Идеален за embellishing и декорирање картички, коверти, свадби, родендени, покани за јубилеи итн.Тоа е можно за да се избегне да крадат важни документи и некои приватни информации.И ќе ја засили вашето писмо ред и ќе направи сè што не изгледаат значително повеќе професионални.Боја : goldmaterial : metal Size : 2.5 cm во diameter Uses : честитки, покани, плик decoration Packing : opp вреќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лист Налепници Колаж Материјал Мобилен Телефон DIY Оркестарот Училиште Набавки Прирачник Налепници Идол Картичка

Големина : 100*210mm.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1 лист x Налепн

DEN 729.60

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76