• Новак
50-500pcs Розова Ви Благодариме Налепница Печат Labels Круг Labels Налепница за Пакет Персоналните Канцелариски Налепница

50-500pcs Розова Ви Благодариме Налепница Печат Labels Круг Labels Налепница за Пакет Персоналните Канцелариски

DEN 374.16

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, картони, ткива и повеќе.Совршен завршувањето на допир за да го коверти и пакување.Големината на налепници ги прави идеален за примена на помала големина производи, како што се пакуваат печива, малите занаети и запечатување коверти/писма до лојални клиенти кои се поддржи вашиот бизнис.Овие налепници се тркалаат ќе го направат вашиот подарок кутија повеќе прилично во едноставен начин.Софистицирани&Современите : Единствена и елегантни дизајни за налепници мал бизнис потреби.Налепници Спецификации Материјал : хартија Големина : 25мм Дизајн : како на сликата покаже Топло Забелешка ве Молиме оставете мала големина грешка поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76