• Новак
Zonster 4 Кеси Канцелариски Налепници Симпатична Леплива Kawaii ПВЦ Дневник Носат Налепница за Декорација Дневник Scrapbooking

Zonster 4 Кеси Канцелариски Налепници Симпатична Леплива Kawaii ПВЦ Дневник Носат Налепница за Декорација Дневник

DEN 2311.20

Достапност
Достапно за нарачка

Откине рамка дел и да го прикачите на вашиот пенкала, книги, чанти, итн.како етикета или за декорација цел. [Материјал] : Пвц. [Size] : 10cm * 9cm.Оваа симпатична налепници идеален за дневник, планер, мобилни и било какви други предмети за декорација.Стил : Мемо Pads Function : Decoration Feature : Self Adhesive Package Including1x We обезбеди најдобар квалитет на производи на нашите клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат