• Новак
Пакет од 48 Среќен Божиќ Фоки, 40x20mm Овален Печат Етикети, Налепници за Занает, Украс, Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи или Картички

Пакет од 48 Среќен Божиќ Фоки, 40x20mm Овален Печат Етикети, Налепници за Занает, Украс, Подарок Завиткување,

DEN 67.92

Достапност
Достапно за нарачка

Среќен Божиќ Овален Печат Етикети.Етикета Големина; 40x20mm Овална.Количина; Пакување од 48 Налепници.Материјал/Лепило; Полна Боја на Отпечатена Хартија Етикети со Стандардни Постојан Лепило.Налепници за Занает, Декорација Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Кеси, Картички.Среќен Божиќ Овален Печат Labels Налепници за Занает, Декорација Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Кеси, Картички Големина на Етикетата; 40x20mm Овална Количество; Пакување од 48 Налепници Материјал/Лепило; Полна Боја на Отпечатена Хартија Етикети со Стандардни Постојан Лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76