• Новак
Ви благодариме Налепници,3000 Парчиња Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Labels Ви Благодариме Налепници за Пакување Mailer Запечатување (Б, 1inch)

Ви благодариме Налепници,3000 Парчиња Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Labels Ви Благодариме

DEN 2167.20

Достапност
Достапно за нарачка

Количината на 3000 ви Благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепници вкупно : ќе добиете 6 ролни во различни бои и 500 налепници за секој тркалаат (вкупно 3000 налепници) 6 бои : Црна, Виолетова, Сина, Бела, Розова и Теал.Дизајн : 6 Светлината бои око-фаќање на дизајни со атрактивни златна фолија зборови.Премиум квалитет : Направени со висок квалитет ПВЦ и секоја етикета обложени со УВ Боја за да се спречи од вода и гребење.Мулти употреба : Овие благодарам налепници може да се широко се користи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Тоа е совршен за подарок кутии, коверти, приходи, ви благодариме картички и повеќе.За поддршка на корисниците : ве Молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем или прашање во врска со нашите производи, вашето задоволство е наш врвен приоритет.Пакетот вклучува : 6 Ролни Ви Благодариме за поддршката на мојот мал бизнис Налепници, Секој се Тркалаат Содржи 500 парчиња, ќе добијат вкупно 3000 налепници. 6 Ролни Ви Благодариме Налепници доаѓаат со 6 различни Бои : Црна, Виолетова, Сина, Бела, Теал и Розова.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20