• Новак
Оган Лак Печат Постави Европската Ретро Лак Поставите Восок Честички Оган Лак Рака Сметка Плик Подарок Кутија Запечатување Восок Печат (Боја : Пакет 6)

Оган Лак Печат Постави Европската Ретро Лак Поставите Восок Честички Оган Лак Рака Сметка Плик Подарок Кутија

DEN 404.40

Достапност
Достапно за нарачка

1. Восок печат восок е лесно да се топи, користете лажица и чај восок да се топи восок од свеќа да се суши брзо со помош на восок печат печат комплет доаѓа со се што е потребно за на крај восок печат печат. 2. Дали некогаш сте напишано писмо до вашето семејство, пријатели или љубовник?Овој плафонски восок поставите ви обезбедува со гроздобер букви "Дрвото на Животот", "Благослов" и "Стрела Срце", со елегантен печат модели.Само обидете се да напишете писмо до лицето што го пропушти, а тој или таа ќе почне од тука.Чувствувам љубов во писмото. 3. Кога се прави восок фоки, ние ви обезбеди со различни бои за да се исполнат вашите потреби, што може речиси се совпаѓаат сите ваши користи за различни намени, како што се изработка на различни видови на коверти, покани или комбинации на бои според вашите желби. 4. Восок за печатење комплет може да брзо и рамномерно ви помогне да се направи совршен восок печат.Тоа е многу погодна за изработка на покани за свадба, Божиќ писма, ви благодариме карти, мапи, гроздобер писма, ракописи, коверти, пакети, честитки, занаети, подарок фоки, вино фоки, чај или козметички пакување, партија покани и други занает проекти. 5. Многу погодна за изработка на покани за свадба, Божиќ писма, ви благодариме карти, мапи, ретро писма, ракописи, коверти, парцели, честитки, занаети, подарок фоки, вино фоки, чај или козметички пакување, партија покани и други пловни објекти.Восок печат комплет може брзо да Рамномерно ви помогне да се направи совршен восок печат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат