• Новак
Minilabel Пакет На 48 Стоунхенџ, англиски Ознака за земја 40X20mm Овален Печат Етикети, Налепници За Занает, Украс, Подарок Завиткување, Подароци, Коверти, Вреќи Или Картички

Minilabel Пакет На 48 Стоунхенџ, англиски Ознака за земја 40X20mm Овален Печат Етикети, Налепници За Занает,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стоунхенџ овален печат етикети.Налепници за занает, декорација подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички.Етикета големина; 40x20mm овална.Количина; пакување од 48 налепници.Материјал/лепило; полна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.Стоунхенџ овален печат labels налепници за занает, декорација подарок завиткување, подароци, коверти, кеси, картички големина на етикетата; 40x20mm овална количество; пакување од 48 налепници материјал/лепило; полна боја на отпечатена хартија етикети со стандардни постојан лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72