• Новак
beerty Божиќ Налепници - 500Pcs/Тркалаат Црвена Божиќ Налепници Круг Запечатување Налепница 1.5 Божиќ Пакет Декорација Лепило Ознака се Тркалаат Завиткување Налепница

beerty Божиќ Налепници - 500Pcs/Тркалаат Црвена Божиќ Налепници Круг Запечатување Налепница 1.5 Божиќ Пакет

DEN 124.56

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН БОЖИЌ ТЕМА ДИЗАЈН.Усвојува класичен Божиќ Дрво, Дедо, Снегулки, Снешко, Ѓумбир Човек модели дизајн, со уметност зборовите "СРЕЌЕН БОЖИЌ".Убава и прекрасна.На оваа ретро црвено Божиќ запечатување налепници се тркалаат ќе додадете повеќе Божиќ атмосфера.Совршен за Божиќ фестивал украс, подарок торба, овој случај, честитки, плик пакување, итн.Голем капацитет, многу издржливи.ПЕРСОНАЛНИТЕ Божиќ ПОДАРОК ПАКЕТ. 500 Парчиња/Ролна.Цртан филм slef-лепило круг налепници големина околу 1,5" (3.8 cm).Особено за дома, на училиште DIY рачно изработени занаетчиски проекти, онлајн бутици и трговците на мало, сопственици на мали претпријатија, итн.ПОВЕЌЕ КОРИСТАТ МЕТОДИ.Лесно кора од надвор и се држи секаде каде што сакате.Самолепливи и стапови одлично на повеќето површини, вклучувајќи и метал, стакло, дрво, хартија кутија, пластични кеси, облека, хартија подарок случај, итн.Не се само идеални за Божиќ подарок завиткување, Нова Година партија украси, класа награди, но исто така и за украсување ви благодариме картички, записи, планер, плик, разгледници, вода во шишиња, чаши, чаши, windows, итн.ПРЕМИЈАТА И САМО-ЛЕПИЛО.Направени на квалитет на хартија со постојан лепило.Високо-светлина, не-токсични налепница со висок квалитет на лепак, лесно да се држиме за сите видови на површината.Компактен и издржливи.Мал и лесен за носење.ШИРОКО СЕ КОРИСТИ.Идеален за Божиќ подарок завиткување и етикетирање, DIY scrapbooking разубавувањето и било Божиќ, Нова Година празник тема занаетчиски проект. 100% сосема нов и висок квалитет Спецификации : Количина : 500 Парчиња/Тркалаат Материјал : Хартија Г"Лепило Налепница Големина : Прибл. 3.8 cm/1.5 во Тежина : Околу. 110g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат