• Новак
Abeike Ви Благодариме Етикета Налепница 1.5 во Круг, 500 Labels по Тркалаат, за Роденден, Свадба, Подарок, Булчински Туш Злато .Налепница Модел се Состои од Четири Различни Ро

Abeike Ви Благодариме Етикета Налепница 1.5 во Круг, 500 Labels по Тркалаат, за Роденден, Свадба, Подарок,

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Печат на ковертот : Користете ви благодариме на етикетата за да го запечати во плик уредно и лесно.Кога ќе им даде на тоа да на вашите клиенти, тие ќе бидат импресионирани од вас.Секој уникатен ви благодариме налепница во пакет е внимателно селектирани за да се отфрли проблеми со квалитетот за да ја Купите нашата ви благодариме налепници сега да додадете сјај на вашиот бизнис и вашиот бизнис е просперитетна!.Користете го нашиот ви благодариме налепници за да додадете личен стил на вашите производи, изградба на мост за вашите клиенти, и да ги привлечат купувачите да купат од вас повторно. ▶Зошто ви е потребна ви се заблагодарам налепница? 1. ▶Овие "благодарам" налепници се многу погодни за бизниси од која било големина. 【MPRESS ВАШИТЕ КЛИЕНТИ & ШИРОКО се КОРИСТИ】-овие високо квалитетни круг златна фолија ви благодариме налепници за бизнис употреба, многу погоден за правење на DIY подароци, награди, подобрени подарок пакување, декоративни пакување, разубавувањето подароци, завиткување мали предмети, сувенири, дизајн картички, scrapbooks како подарок пакување .【УБАВИ и ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН】-Убава ви благодариме ознака етикета, прикажана во домот фонт со роза златна фолија. "Ви благодариме" може да игра голема улога во градењето трајни односи. 【ГОЛЕМИНА & КОЛИЧЕСТВО】-Овие круг ви благодариме ролни се направени од високо-квалитет на хартија со алуминиумска фолија писма печатени на нив. Кутија декорација : да се Стави ви благодариме налепница на подарок кутија или деловна пошта.Тоа може да се фати светлина добро, направете ја вашата свадба, партија подарок торби и картички погледнете повеќе. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на СИЛНА ВРСКА】-овие виножито ви благодариме налепници се лесно да кора или стап, и користиме високо квалитетни лепила не ќе падне лесно.Само излупете ги исклучување на хартија во ролна и се држи на површината на пакетот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат