• Новак
600 Парчиња Од 1,5 Инчен Благодарност Налепници Ретро Позитивни Налепници Што Рок Ќе се Страшни Ви Благодариме Labels Охрабрување Инспиративни Мотивација Налепници за ?

600 Парчиња Од 1,5 Инчен Благодарност Налепници Ретро Позитивни Налепници Што Рок Ќе се Страшни Ви Благодариме

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

8 cm во дијаметар Боја : различно обоени Пакетот вклучува : 600 x Мотивациони охрабрување налепници (1 ролна) Топло известувања : дозволете малку големина грешка.Овие налепници може да бидат широко применливи за подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, поштенските кутии, пакети и така натаму да се покажете ја вашата нега и љубов.Широка употреба : Овие инспиративни етикета налепници со квалитетот лепило се лесен за користење, овозможувајќи ви лесно кора надвор и да се држи на мазната и чисти површини.Лесен за користење : овие инспиративни налепници се само-лепило, и силна лепливоста прави цврсто се придржуваат до било чисти и мазни површини; Вие само може да кора исклучување налепници од тркалаат и држи ги каде сакаш, без потреба од лепак или лента, и налепници нема да биде лесно да падне и ќе ви донесе убав користење на искуство.Карактеристики : Материјал : обложена хартија Големина : прибл.Искажете вашата охрабрување Мотивациони налепници се дизајнирани во 6 различни стилови и секој тркалезна форма етикета налепница е отпечатена со топли зборови, како што се 'ќе се страшни', 'you rock' и така натаму, што ги прави не само личност декорации, но исто така и охрабрување за вашите пријатели, семејство, студентите, вработените, итн.Голема количина : ќе добиете 1 тек на благодарност етикета налепници во 6 различни стилови, 100 парчиња за секој стил, 600 парчиња целосно, и доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни прилики., едноставна и пријатна начин да ги поттикне вашите пријатели, семејство, за студентите и за себе, која ќе го направи преселиле и среќни.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Материјал и големина на : овие инспиративни излет налепници се направени од обложена хартија, издржливи и сигурни, елегантна украси за подарок завиткување; Секој мерки околу 1,5 инчи во дијаметар, соодветна големина за да можете да ја користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76