• Новак
1.5 Инчен Congrats Балони Налепници - Честитка Налепници - Балони Налепници Плик Печати Labels - #AA61RK (90 Компјутери)

1.5 Инчен Congrats Балони Налепници - Честитка Налепници - Балони Налепници Плик Печати Labels - AA61RK (90

DEN 1010.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете Congrats Балони Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Се користи за Graduations; Коверти; Печати; Страни; Булчински Врнежи; Бебето Тушеви; Свадби; и Многу Повеќе!. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72