• Новак
Ви благодариме за Славејќи со Нас Налепници, Свадба и Настан Корист Етикети (#265-GL)

Ви благодариме за Славејќи со Нас Налепници, Свадба и Настан Корист Етикети (265-GL)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.5" Низ, 60 за пакување, вашиот избор на бои.Рачно Изработени Налепници.Совршен за Свадба Партија и Услуги.Изберете боја комбо за вашиот настан.Бела Сјајни Налепници.Овие рачно изработени бела сјајни налепници се 1.5" низ.Тие доаѓаат од 60 до пак и се дизајнирани, печатени и пакувани во нашите мали букви студио.Изберете боја која најдобро одговара на вашата настан тема и бои.Совршен за услуги или ви благодариме картички!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на�

DEN 167.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20