• Новак
Glamsville Канцелариски Налепница Пеперутка Шема Лаптоп Оркестарот На Животните Налепници 1 Сет Трајни

Glamsville Канцелариски Налепница Пеперутка Шема Лаптоп Оркестарот На Животните Налепници 1 Сет Трајни

DEN 98.88

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се користи на внатрешноста или надворешноста на вашиот автомобил, а тоа е одлично за scrapbooks.Должина : 5.Спецификации : Ова канцелариски налепница има сонце отпорни ефект, така што тоа не исчезнат, дури и во сонцето компатибилен со долго време, и тоа може да се подобри одржување на светлината на бојата.Должината на секоја налепница е околу 5.Тоа е овој канцелариски налепница карактеристики за кои има сонце отпорни ефект, така што тоа не исчезнат, дури и во сонцето за долго време, и тоа може да се подобри одржување на светлината на бојата.Оваа канцелариски налепница има сонце отпорни ефект, така што тоа не исчезнат, дури и во сонцето компатибилен со долго време, и тоа може да се подобри одржување на светлината на бојата.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.)Пакет Големина : 7cm x 9cm x 2cm/2.)белешки : количината е за 58pcs, поради прирачник пресметка, количината може да има 1-3pcs повеќе или помалку, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам.Она што оваа канцелариски налепница може да понуди што е тоа што има сонце отпорни ефект, така што тоа не исчезнат, дури и во сонцето компатибилен со долго време, и тоа може да се подобри одржување на светлината на бојата.Карактеристики : Што оваа канцелариски налепница може да понуди што е тоа што може да се залепи одново и одново, и ако не сте задоволни со позиција можете да ја раскинам надвор и се држи повторно.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Тој е направен од пвц, кој е издржлив.Тоа може да се користи на внатрешноста или надворешноста на вашиот автомобил, а тоа е одлично за scrapbooks.Тоа е лесно да се најде налепница што има сонце отпорни ефект, така што тоа не исчезнат, дури и во сонцето компатибилен со долго време, и тоа може да се подобри одржување на светлината на бојата на кожата, со помош на овој канцелариски налепница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76