• Новак
1.5 Инчен Спаси Денот Налепници - Свадба Налепници - Свадба Налепници за Подароци Плик Печати Labels - D #AA61RK (90 Компјутери)

1.5 Инчен Спаси Денот Налепници - Свадба Налепници - Свадба Налепници за Подароци Плик Печати Labels - D AA61RK

DEN 504.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе се Спаси Денот Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Совршен за запечатување коверти за save-на-датуми, свадба покани и други претстојните настани. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76