• Новак
Коверти Етикета Налепници Љубов Срце Облик Налепници 60 КОМПЈУТЕРИ Kraft Хартија Ви Благодариме Налепници Ретро Метален DIY Декоративни Лепило Етикета за Пакување се ?

Коверти Етикета Налепници Љубов Срце Облик Налепници 60 КОМПЈУТЕРИ Kraft Хартија Ви Благодариме Налепници Ретро

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасна, убава и практична Ви Благодариме Етикета Налепници за Коверти.Лесен за употреба.Различни намени.Овие етикети се голем одговара каде што сакате да ви кажам благодарам.Одлично За Плик Фоки, пекарница, Занаети, Свадба или Роденден, ви Благодариме Канцелариски материјал.Пакување, етикети, Печат Плик, Производ,Кутии и Кеси;.Додаде уникатен допир на специјални нарачки, подарок кутии, ресторан приходи, партија услуги, кеси и повеќе;.Пакет : 60pcs истата шема decal налепници;. 1、Материјал : хартија; 2、Големина : app 9*14 cm; 3、Пакет : 60pcs истата шема decal налепници; 4、Одлична За Плик Фоки, пекарница, Занаети, Свадба или Роденден, ви Благодариме Канцелариски материјал.Пакување, етикети, Печат Плик, Производ,Кутии и Кеси; 5、Додаде уникатен допир на специјални нарачки, подарок кутии, ресторан приходи, партија услуги, кеси и повеќе;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија

Материјал : хартија.Облик : тркалезна.Големина : 25мм / 1 инч.Боја : како на сликата покажува.Пакување листа

DEN 1021.68

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 167.76