• Новак
Јапонски Дневник Фламинго Симпатична Налепница Бележник Канцелариски Лист Наставник Материјали Сон Животинско Налепница 50Pcs

Јапонски Дневник Фламинго Симпатична Налепница Бележник Канцелариски Лист Наставник Материјали Сон Животинско

DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добиете вашата налепница, чистење на површината, се применува тоа, и веднаш користете ја вашата имагинација да се создаде работа.Сите се изработени од високо-квалитет на мастило и двоен слој за винил.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Само погодна за мазни површини, не за нерамни површини.Тоа е само погодна за мазни површини, не за нерамни површини.За деца под 3 години, ве молиме да користите под родителски надзор.Лесно да се држиме за објекти, кој се одвојува, оставајќи нема остатоци. [Тоа како да го користите] : откине заштитна фолија на задната страна од етикетата за да започнете pasting. [Квалитетна Услуга] : Кога ќе примите било незадоволство или проблем со производот, можете да не контактирате преку е-маил, ние гарантираме за да ви овозможи со 100% квалитетна услуга. [Најдобар Подарок] : Овие налепници и decals се најдобри DIY декорација подароци за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, новогодишната ноќ, и роденденски подароци за деца, пријатели и љубовници. [Широко се користи] Кул налепници може да го персонализирате вашиот шише за вода, лаптоп, куфер, слушалки, куфер, шлем, автомобил, велосипед, фрижидер, маса, мобилен телефон случај, кулер, буквален за мрежа, компјутер, пливање прстен, ручек кутија , Скејтборди, гитари, врзива, scrapbooks, дневници, бироа, ѕидови, прозорци, соби и мебел, итн.[Висок Квалитет] : Направен од високо-квалитет на винил материјал, high-definition печатење прави сликата живописни, трајни и јасно. [Лесен за употреба] : По добивање на анимирани налепница, откине заштитна фолија на задната страна од етикетата за да започнете pasting.Користете топол воздух компресор да паста, која може да се направи налепница се придржуваат до објектот повеќе цврсто, Можете исто така да користите топол воздух компресор за да целосно отстранување на налепница за лесно повторно користење во следниот пат.Внимание; Овој производ не е за јадење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат