• Новак
Ви благодариме Налепници Етикети, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Бизнис Налепници се Тркалаат за Бизнис, Онлајн Трговците на мало, Бут?

Ви благодариме Налепници Етикети, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Бизнис Налепници

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да ја исечете овие табла етикети во различни форми и се користи како стаклено шише етикети за око-фаќање на табелата броеви за свадба, или како декоративни камени плочи налепници за standout десерт бафет.Достапни DIY Украси : Додадете уникатна пресврт и крунисување на допир на сè, од дипломирањето украси за вашиот следен бележник.Подобро Организатор : Организирање на повеќето неуредна простори со обновливи креда етикети.Овие црно злато ви благодариме на етикети се идеални за родендени, свадби, куќа затоплување и бебето тушеви - Премија сјаен финиш и силно лепило подлога, го почитуваат и мазни површини како подарок кеси, пакети и пликови,честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива и др.Можете да се префрлите содржина за вашиот тегли секогаш кога ви треба, кора и повторно стап.Бескрајно Обновливи : Направен од премиум винил, мат текстура со свежи чисти,пишување површина е мазна,овозможи редовни креда или било каква течност креда фломастер за пишување на.Широк спектар на Употреба : Целосно 500pcs водоотпорен обновливи chalkboard labels работи за тегли, организирање, етикетирање пивце мејсон Тегла, куки, конзервирање, желе, тегли, зачин тегли, спреј шише, вода или shaker Шише, чаши вино, кафе или чај метални кутии, пластични садови, кошеви, папки, канцелариски материјали.Вашите деца ќе имаат оправдување да не се стави работите далеку во право место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 167.76