• Новак
1000 Парчиња Од 1,5 Инчен Божиќ Налепници Мулти Обоени Празник Налепници Среќна Нова Година Празник Налепници Одмор Пакет Налепници за Коверти Картичка Божиќ Налепни

1000 Парчиња Од 1,5 Инчен Божиќ Налепници Мулти Обоени Празник Налепници Среќна Нова Година Празник Налепници

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како што е прикажано на сликата Големина : од 1,5 инчи Пакетот вклучува : 1000 x Среќен празник налепници Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Празник атмосфера : нашиот празник тагови, налепници се дизајнирани со шарени зборови, живописни и симпатична, светли и живописни, стилски и деликатна, погодни за промовирање на различни фестивали.Лесно собрание : нашата пакет налепници се лесни за употреба, можете директно и лесно да се откине налепници од тркалаат, а потоа ги стави на објекти, и кога не ви се потребни нив, да ги отстраните од објекти без да остават какви било траги и без лепак.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Сигурен материјал : нашата Среќна Нова Година налепници се направени од хартија, и опремен со светла боја, дизајн и различните зборови, и тие може да се закачите на повеќето површини, создавајќи една весела атмосфера.Идеален присутни : Нашиот Божиќ налепници за картички се идеални да се претставува испратени до вашите семејства, пријатели, роднини, соученици, колеги, тие ќе се допаѓа вашиот претставува за нивниот декоративен изглед и практични usages.Пакетот вклучува : ќе добиете 1000 парчиња налепници за одмор во 8 стилови, 125 парчиња за секој стил, доволно количество и различни стилови за да можете да ја користите и да го замени во вашиот секојдневен живот.DIY занает : Можете да ги користите овие плик налепници за да ја направите вашата занаети, можете да ги користите за декорација на вашите чанти, капи или облека, уживаат во DIY процес, и донесе многу забава и радост во вашиот живот, да ви даде поинакво искуство.Широко се применува : нашиот Среќен Божиќ ознаки се погодни за Божиќ налепници, коверти, Божиќни подароци, Нова Година, одмор партија услуги, мејлинг етикети, хартија за крпи, пекарски производи, вреќи, кошули, ракотворби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 167.76

Јапонски Дневник Фламинго Симпатична Налепница Бележник Канцелариски Лист Наставник Материјали Сон Животинско

Добиете вашата налепница, чистење на површината, се применува тоа, и веднаш користете ја вашата имагина

DEN 1344.00