• Новак
ToneGrip Мода Налепници Поставите Kawaii Decals Подарок Кутија со Различни Модели Симпатична Девојки за Вода во Шишиња, Дневник Рака Сметка Излет Календар и Албуми Декораци?

ToneGrip Мода Налепници Поставите Kawaii Decals Подарок Кутија со Различни Модели Симпатична Девојки за Вода

DEN 1603.20

Достапност
Достапно за нарачка

Квалитетот е нов high-definition печатење на обрасци се повеќе прецизни и јасни.ДИЗАЈН КОНЦЕПТ.Ова е многу симпатична цртан филм налепница.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, барање за наплата во 60 дена по нејзиното купување е гарантирана за било каква причина.Украсете го вашиот објекти во различни бои да се направи да изгледа различно.Спецификации : Предмет тип : Налепници Материјал : ПЕТ Налепница големина : 3.Ова е многу симпатична цртан филм налепница.Исклучителна подарок кутија сет изгледа повеќе напредни.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ.Секој налепница на пакувањето содржи 4 теми на различни налепници.СПЕЦИФИКАЦИИ.Оваа налепница многу погодни за украсување Рака сметки, дневник, лаптоп, лаптоп, телефон случај, Денот на Вљубените, свадба, годишнина, Божиќ, итн.Не случајно испорака и без дупликати, и симпатична налепници може да донесе многу забава во вашиот живот.Оваа налепници се водоотпорен.Секој налепница на пакувањето содржи 4 теми на различни налепници.Главни Карактеристики : ДИЗАЈН КОНЦЕПТ.АПЛИКАЦИЈА.Составен од ПЕТ материјал и транспарентен бела дното плоча.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа налепници се водоотпорен.СПЕЦИФИКАЦИИ.МАТЕРИЈАЛ.Постојат налепници со различни модели во подарок кутија., да ги користите за декорација на домашен картички, scrapbooks, како запечатување налепници за партија хартија корист кеси.АПЛИКАЦИЈА.Вкупно 100 парчиња, за да подарок кутија.14 инчи Стил : Мода Пакет Содржина : 1 x Подарок кутија 100 x КОМПЈУТЕРИ.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ.Не случајно испорака и без дупликати, и симпатична налепници може да донесе многу забава во вашиот живот.МАТЕРИЈАЛ.Украсете го вашиот објекти во различни бои да се направи да изгледа различно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72