• Новак
Мила Сувенири Лил Човекот е Претворање на 2-ри Роденден Налепници Чоколадо Labels 190 Компјутери-Сина

Мила Сувенири Лил Човекот е Претворање на 2-ри Роденден Налепници Чоколадо Labels 190 Компјутери-Сина

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Пакетот Вклучува : 190 Налепници на 4 Различни Дизајни како што е прикажано на сликата. ✅ Големина : 0.75" круг сјајни налепници само peal и стап. ✅ Боја : Сина. ✅ Мила Сувенири производите се секогаш направени со највисок квалитет на хартија, материјали, Ткаенини и бои. ✅ Дигитално да се отпечатат на високо квалитетни лепило за хартија, со живописни бои.Вистински производ во боја може да се разликува поради разликите во monitor settings. ✤ Пакет на 190 Налепници – Роденден Ден - Чоколадо Labels - Партија Оркестарот - Бакнеж Фоки, од Мила Сувенири Печатени Роденден Налепници.Печатени на висок квалитет на лепило налепница хартија и спакуван со рака.Ви благодариме за поддршката на рачно изработени! ************************♥ ЕТИКЕТИ ДЕТАЛИ ♥************************✤ Пакетот Вклучува : 190 Налепници на 4 Различни Дизајни како што е прикажано на сликата. ✤ Големина : 0.75" круг сјајни налепници само peal и се држи . ✤ Дигитално да се отпечатат на високо квалитетни лепило за хартија, со живописни бои. ✤ СОВРШЕН за украсување партија услуги, или запечатување коверти..итн. ➽ Боја Забелешка : бои во лице може да се разликува малку од она што го гледате на вашиот компјутер.Секој екран е различен. ✤ Мила Сувенири е главен дизајнер и производител на партија оркестарот, од областа на персоналните партија резерви.Мила Сувенири производите се секогаш направени со највисок квалитет на хартија, материјали, Ткаенини и бои.Ви благодариме за правење Мила Сувенири дел од вашиот специјален настан! ✤ Во случај ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!Ако не го најдете токму она што би сакал во мојата продавница, ве молиме да стапите во контакт и јас ќе бидам среќен & задоволство за поддршка на сопствени направени цел. ✤ Ние нудиме различни Бои Опција теми за продажба.Можете да изберете саканата Боја тема додека поставување на својата цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72