• Новак
200 КОМПЈУТЕРИ Ви Благодариме Шопинг Мали Оваа Сезона, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници за Коверти за Бизнис Пакети/рачно изработени Стоки/Кеси ,Божиќ Тема

200 КОМПЈУТЕРИ Ви Благодариме Шопинг Мали Оваа Сезона, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници за Коверти

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доволно количество : секој сет има 200 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во различни прилики.Големина : за 1.4 инчен за секоја ви благодариме налепница, мери со рака.Лесно да се солза и паста : овие самолепливи налепници, само солза го исклучите и се држи на површината на стоки, имаат добра адхезија, не е лесно да падне.Разноврсна : овие благодарам wrappers се совршени за вашата продажба на мало или рачно изработени,онлајн продавница, , e Bay, Etsy, занаети продавница, самопослуга, пекарница, Роденден,денот на Мајката ,денот на Благодарноста, Божиќ или сезона.Да се направи добар впечаток на вашите клиенти : тоа е добар начин да се направи вашите клиенти повеќе импресиониран и задоволни со вашите производи.Таа е погодна за декорација на шопинг кеси, букети, бисквит кеси, коверти, бонбони чанти, шишиња, печење торта кутии и подарок етикети.Боја : Шарени Стил : Креативни ПАКЕТ : Независни пакување Големина : 1.5 инчен Секој налепница ТЕЖИНА : 3.6 оз МАТЕРИЈАЛ : Уметноста на хартија ОБЛИК : Roll Повеќе за производот : 1. ви благодариме етикета налепници,200 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 2.Разноврсна : овие благодарам wrappers се совршени за вашата продажба на мало или рачно изработени,онлајн продавница, , e Bay, Etsy, занаети продавница, самопослуга, пекарница, Роденден,денот на Мајката ,денот на Благодарноста, Божиќ или сезона.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76