• Новак
Персоналните Прилагодено Роденден Корист Ви Благодариме Налепници - Кошарка - Круг Labels - Изберете Ја Вашата Големина

Персоналните Прилагодено Роденден Корист Ви Благодариме Налепници - Кошарка - Круг Labels - Изберете Ја Вашата

DEN 156.00

Достапност
Достапно за нарачка

Налепници се отпечатат на високо квалитетни labelstock со "мат" заврши.Само лепило, само лупам и стап!Овој дизајн е достапен во следните димензии : 2" круга (20 Налепници по собата) 2 1/2" круга (12 налепници по собата) 3.33" круга (6 налепници по собата) Овие се прилагодени за вас!Текст и на граничните бои може да се промени, сепак центарот графички мора да остане како што е прикажано освен ако не се посебно побара.Налепници се испраќаат во јасна поли торба со картон за безбедно испорака!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат