• Новак
Направен во САД! 2 Пакети на Знамето-Тоа воздухопловната Логото Налепници, 100 Налепница Decals

Направен во САД! 2 Пакети на Знамето-Тоа воздухопловната Логото Налепници, 100 Налепница Decals

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

100 Економски воздухопловната Логото Знаме Налепници мерка 1"x1.5" секој, 50 налепници во секој пакет за вкупно 100 налепници.Совршен ниска цена налепници за училишта, посебни проекти, scrapbooking, плик декорација.Вклучува 1 налепница на државата, 5 територијата знаме налепници, 3 историски знамиња и 2 НИ знаме налепници.Слободен Стандард За Испорака!Не за употреба на отворено во влажни временски услови, не е водоотпорен.Вклучува 2 пакети од 50 воздухопловната Логото Налепници. "Знамето-Тоа" бренд налепници се најдобри на пазарот.Постојат секој 10 - 1" x 1 ½ " налепници по страниците и 5 страници од налепници по пак поради тоа ви дава 100 налепници.Печатени на висок квалитет на хартија акции со екран печатени мастила.Одлично за Училници, коверти, честитки, игри, награди, подарок завиткување или само за каде што сакате да се применуваат налепница.Направен во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72