• Новак
300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички Коверти Лаптоп Planners Календари (300 Парчиња)

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

DEN 1956.00

Достапност
Достапно за нарачка

Симпатична Дизајн - се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие супер симпатична налепници!На налепници се дизајнирани во многу различни форми на игра мачки и зајакот модели, јасно и исклучителна модели, Ќе го збогати вашиот бележник!.Пакетот Вклучува - 6 Пакети налепници, Секој пакет 50 компјутери вкупно 300 компјутери различен дизајн декоративни Налепници, Доволно количини ги задоволат вашите различни барања и исто така може да бидат дадени на пријатели како мал подарок.Големина Спакувани кутија големина - 40x40mm, Секој налепница мерки за 1.2"/3cm и е совршен за да декорирате вашиот бележник!.Одличен Квалитет - Налепници се направени на премиум хартија, кој може да биде прикачена на речиси секој мазна/рамно/криви/чистење/суви површини и се многу издржливи, и може да биде раскинат надвор без оштетување на хартија.Широка Примена - Добро да се користи во лексикон, дневник, лаптоп, envelops, лаптоп, гитара, Планер, конзола за игри рачка, подарок пакет, албум, картички, ознака, календари и многу други DIY проекти.Естетски и оригинални налепници кои ќе ги красат вашиот секојдневен живот.Можете да ги користите за вашиот куршум весник и ако можете да ги користите за да ги красат вашата соба и бележник и да ги направи толку слатки и убави. 6 pack, секој пакет 50pcs, во вкупно 300pcs.Доволно количини и стилови ги задоволат вашите различни барања и исто така можете да ги споделите со вашите пријатели.

Спецификацијата

Material:
Paper Sticker size

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот�

DEN 311.76

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20