• Новак
BIVJX Персонализирана Налепници 120pcs/тркалаат Kraft Хартија Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници за Мал Бизнис Оркестарот Налепница Плик Запечатување Канцеларис

BIVJX Персонализирана Налепници 120pcs/тркалаат Kraft Хартија Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници за

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Етикети : Персоналните налепница labels ќе биде од суштинско значење додаток за да ги красат сите посебни прилики како Божиќ, birthday (роденден), коктел забава, свадби.Оваа лепило ви благодариме на етикетата е отпечатен на браун kraft хартија со јасни ракопис и мазна се чувствуваат.Оваа kraft ви благодариме етикета налепница е лесно да се закачите на површината на подарок торба, пакет и плик, не е лесно да падне.Ви благодариме етикети се само-лепило; Само излупете ги од ролна и се држи каде што сакате.Овие благодарам labels може да се изрази благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна порака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72