• Новак
ABOOFAN 1 Тркалаат Дипломирањето Торба Плик Печат Налепници Круг Подарок Торба Запечатување Налепници

ABOOFAN 1 Тркалаат Дипломирањето Торба Плик Печат Налепници Круг Подарок Торба Запечатување Налепници

DEN 686.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал на овој производ е премиум, издржливи во употреба.Се користи за запечатување на ковертот, подарок завиткување, DIY рачно изработени занаетчиски проекти, итн.Партија Корист круг изглед и дипломски тема дизајн го прави единствен.Производот е направен од парична казна изработка и може да не ве болат рацете кога се користи.Овој сет на налепници е широко се користи, подарок торба и печење торба запечатување, бележник декорација, итн.Производ : Description This е збир на дипломирањето тема круг запечатување налепници.Материјал на овој производ е премиум, издржливи во употреба.Добро вискозност, не е лесно да се биде снегулки.Дипломирањето елементи изглед дизајн го прави единствен.На производи се широко се користи.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Обложена Хартија.- Големина : За 3. 80 X3. 80 X0. 10см/ 1. 49 X1. 49 X0. 04inch.- Материјал на овој производ е премиум, трајни производи за употреба.- Се користи за запечатување на ковертот, подарок завиткување, DIY рачно изработени занаетчиски проекти, итн.- Круг изглед и дипломски тема дизајн го прави уникатен.- Овој сет на налепници е широко се користи, подарок торба и печење торба запечатување, бележник декорација, итн.- Производот е направен од парична казна изработка и може да не ве болат рацете кога се користи.Пакет Вклучувајќи 1 x тек на налепници ( 500 Pcs/ roll ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72