• Новак
Whaline 500Pcs Злато Врежана Плик Пломби со Љубов Свадба Налепници самолепливи Плик Етикета Налепници за Свадба Бебе Туш Покана Партија Корист Подарок Пакување Поздрав ?

Whaline 500Pcs Злато Врежана Плик Пломби со Љубов Свадба Налепници самолепливи Плик Етикета Налепници за Свадба

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Количина - 500pcs плик налепници (20 лист) се вклучени во пакетот, доволен за да ги задоволи вашите потреби за партија услуги или подароци украси.Уникатен Дизајн - Нашите плик налепници се обликувани како шанса фоки, печатени со зборовите "со љубов" и украсени со пченица, текстот и моделот во средината се врежана во начинот на кој е нерамна, погледнете таписерии и се чувствуваат повеќе текстура.Големина - Секој налепница мерки за 3.4 x 3.7 cm/1.3 1.5 x инчен, соодветна големина за поздрав картички и покани.Добар Материјал - Нашите плик пломби се изработени од квалитетна златна фолија хартија, самолепливи, лесно да се држиме и лесно да се откине.Висока вискозност дека бидете сигурни дека тоа може да остане на површината за долго време.Широк Спектар на Употреба На ковертот печат налепници може да се користи за коверти, покани, честитки, подарок перница.Погодна за многу прилики, како на пример, свадба, бебе туш, birthday (роденден), булчински туш, Денот на Вљубените, итн.Карактеристики & Придобивки : 500pcs злато врежана плик налепници печатени со зборовите "со љубов", погледнете таписерии и елегантен, одлична за запечатување картички и пликови.На ковертот печат налепници може да се користи за коверти, покани, честитки, подарок перница.Погодна за многу прилики, како на пример, свадба, бебе туш, birthday (роденден), булчински туш, Денот на Вљубените, итн.Спецификации : Големина : 3.4 x 3.7 cm/1.3 1.5 x инчен Боја : златна фолија Пакет Вклучува : 500 x Свадба Плик Печат Налепница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма

DEN 204.72