• Новак
48 Среќен Денот На Вљубените Срцето Купидон Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

48 Среќен Денот На Вљубените Срцето Купидон Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

DEN 988.80

Достапност
Достапно за нарачка

✅Висок квалитет декорација мат налепници и симпатична убава слика.Тие додадете личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. ✅Овие етикети се лесно да кора или стап. ✅Налепници совршен како плик фоки, за декорација, свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!. ✅Големина : 1.2 инч.СЕКОЈ ПЕЧАТ/НАЛЕПНИЦА/ЕТИКЕТА МЕРКИ 1.2" КРУГ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме Налепници, Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Бизнис Налепници, Печат Етикети за Божиќ Подароци,

Исклучителен дизајн : :Овие налепници Печатени златна фолија "ви благодариме за поддршката на мојот ма�

DEN 204.72

240 КОМПЈУТЕРИ се Заблагодарам на Шопинг Оваа Сезона Подарок Кутија, Налепници,Симпатична Мал Бизнис Налепници

Доволно количество : секој сет има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во разли�

DEN 1171.20