• Новак
Minilabel Мини Налепница На Пакувањето, 16 Среќен Роденден Овален Печат Етикети, За Подарок Завиткување, Картички

Minilabel Мини Налепница На Пакувањето, 16 Среќен Роденден Овален Печат Етикети, За Подарок Завиткување, Картички

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Среќен роденден овален печат етикети, налепници за подарок завиткување, картички. 8 дизајни, 16 налепници вкупно.Секој печат мерки 40x20mm овална.Хартија етикети, печатени во полна боја.Идеален за; подарок завиткување, занает запечатување, производ фоки, картичка / торба заптивки.Среќен роденден овален печат етикети, налепници за подарок завиткување, картички 8 дизајни, 16 налепници во вкупниот број на секоја печат мерки 40x20mm овална хартија етикети, печатени во полна боја се идеални за; подарок завиткување, занает запечатување, производ фоки, картичка / торба заптивки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Littlefa 1.5 Предупредување Отворањето на Овој Пакет Ќе со Еднорог Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите пот

DEN 311.76