• Новак
Seasonstorm Симпатична Смешно Дизајн Зборови Precut Водоотпорен Декорација Албум Излет Налепници Scrapbooking Дневник Леплива Хартија Снегулки (PK426)

Seasonstorm Симпатична Смешно Дизајн Зборови Precut Водоотпорен Декорација Албум Излет Налепници Scrapbooking

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈН : Seasonstorm налепници се во уникатна и прекрасна уметност дизајни.Живописни бои, неверојатен квалитет и широк спектар на налепници ќе направи да се дневен планер или списанието, уште повеќе смешни и ефикасно.УЖИВААТ во ВИСОКИОТ КВАЛИТЕТ на : Тие се супер тенок самолепливи synthenic хартија налепници со висока резолуција на печатење шарени, анти-УВ, не-исчезнува, водоотпорен и кинење отпор.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Секој налепница лист големина е 8x5 инчи (2 листови во еден пакет) и секоја налепница умре големина е 1-2 инчи (2-5cm).Тие се многу погодни за декорација на домот, училиште, канцеларија и патување.Пробајте ги и вие ќе бидете изненадени на што се декоративен влијание мал дел од налепница може да се направи!.ЛЕСНО ДА ЛУПАМ & СТАП : Тие се precut налепници со бела позадина и лесно да лупам & стап.Тие се вклопуваат за ѕидни календари или planners, се подобрат вашите мобилни телефони, лап-топ компјутери.Тие може да се користи за роденден честитки, излет дневник, белешки и нешто, нешто што сакате да го направи тоа убава и уникатна.Ние сме професионални налепници продавачот обезбедување на стотици стилски налепници во сите видови на теми, вклучително и на цртан филм, гроздобер, модата и уметноста за деца и возрасни.Можете да внесете Seasonstorm онлајн продавница и го стави на вашиот омилен налепници во количка и проверете заедно.Ние се обезбеди ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ за секоја нарачка над $20. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат