• Новак
Bachelorette Налепници Невестата Состав, Изберете Вашиот Бои (#502-P)

Bachelorette Налепници Невестата Состав, Изберете Вашиот Бои (502-P)

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

2.5" Низ, 24 по пакување.Рачно изработени Налепници кои се каже "Невестата Одред" во Светло Розова.Совршен за Bachelorette Партии или за Викенди,.Повеќе Фрази и Бои на располагање.Печатени на Мат Бела Налепници.Овие рачно изработени бела мат налепници се 2.5" низ.Тие доаѓаат од 24 до пак и се дизајнирани, печатени и пакувани во нашите мали букви студио.Изберете фраза и бојата која најдобро одговара на вашата тема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат