• Новак
Dongpong Среќен Божиќ Налепници Labels се Тркалаат Од 1,5 Инчен Круг Божиќ Ознаки Лепило Божиќ Декоративни Плик Печати Налепници за Картички за Подароци Коверти Кутии (2 Т?

Dongpong Среќен Божиќ Налепници Labels се Тркалаат Од 1,5 Инчен Круг Божиќ Ознаки Лепило Божиќ Декоративни

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Материјал : хартија Дијаметар : 1.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти, пријатели и семејства.Секој божиќ налепници големина е околу. ⭐РАЗЛИЧНИ БОЖИЌ СТИЛОВИ : Отпечатат на високо квалитетни бели сјај акции и карактеристики "Среќен Божиќ" со прекрасна модел и стилски фонтови.5"" и се одликува со постојан лепило што држи до хартија, пластика, картон, кеси, ткаенини и стакло.среќен божиќ етикета налепници : искажете вашето благословување на вашите фамилии и пријатели со искрена и силна порака,среќен божиќ етикета налепници,кој е отпечатен во симпатична цртан филм шема и стилски фонтови.одлично за божиќ налепници, коверти, божиќни подароци, одмор партија услуги, мејлинг етикети и многу повеќе!Пакетот вклучува : 500 компјутери од 1,5 инчен 4 дизајни божиќ налепници се тркалаат 500 компјутери од 1,5 инчен среќен божиќ налепници се тркалаат.5 инчен Број на етикети : 1000 КОМПЈУТЕРИ Производ Тежина : 3. ⭐УНИКАТЕН ДИЗАЈН КОРА & СТАП : Ексклузивни, одлична дизајн на 500 labels по ролна, да се благослови пријатели и семејства.Повеќе стилови за да изберете, вклучуваат снегулка, снешко elk, Божиќ елементи и среќен божиќ благослов.секој божиќ етикета мерки 1.Добра алатка за декорација и варењето, можат да се применат за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, плик, подарок картичка и така натаму, само тргни го исклучите и се држи со лепило назад, исто така, може да се отстрани лесно, одговара за домот, училиштето и користење.Овие плик декоративни пломби се направени од врвен квалитет материјал, етикетата по себе не е да биде раскинат,многу лесно да лупам надвор од поддршка и се држи цврсто на било која површина.леле вашите пријатели и семејства со природни среќен божиќ налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти или дури и приходи.Искажете вашето благословување на вашите фамилии и пријатели со искрена и силна порака,Среќен Божиќ етикета налепници,кој е отпечатен во симпатична цртан филм шема и стилски фонтови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76