• Новак
Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала Продавница Налепница, Мал Бизнис, Пакување Налепни

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики. 【СОВРШЕН ВИ се ЗАБЛАГОДАРАМ ЗА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ】 : Изразат својата благодарност за вашите клиенти, со искрена и силна поракаБлагодарам за поддршката на мојот мал бизнис.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти. 【ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН】 : овие бизнис тркалаат налепници се дизајнирани со специјални форма,убави и привлечни; Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметност Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" и така натаму, што ќе ја покаже својата благодарност на клиенти。 Овие налепници совршен користи за бизнис, интернет, мало, бутици, рачно изработени стоки, мали продавници, пакување, кутии, плик, мејлинг, пекарница, подароци, уметности & занаети и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76