• Новак
DOITOOL 4 Ролни од Разгледница Налепници Креативни Налепници Бонбони Налепници (Бела)

DOITOOL 4 Ролни од Разгледница Налепници Креативни Налепници Бонбони Налепници (Бела)

DEN 390.96

Достапност
Достапно за нарачка

Овие налепници може да се тргна празнична атмосфера на свадба забава.Тие не може да биде вметнат на кеси, коверти, но исто така и на играчки.Совршен за старо - резервации, подарок завиткување и партијата на подарок декорација.Можете да ги красат подароци и колачи со овие креативни налепници.Можете да ги спакуваат и да ги красат свадба подароци со овие печат налепници.Description Manufactured со висок квалитет на само - лепило за хартија, со лепенка и исклучителна модели, правење на вашиот пакување изгледа поубаво и великодушни.Може да се држи овие налепници на вашата свадба подарок кутии за благодарност.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Хартија.- Големина : About2. 50 X2. 50 X0. 10см/0. 98 X0. 98 X0. 04inch.- Можете да ги красат подароци и колачи со овие креативни налепници.- Можете да ги спакуваат и да ги красат свадба подароци со овие печат налепници.- Совршен за старо - резервации, подарок завиткување и партијата на подарок декорација.- Овие налепници може да се тргна празнична атмосфера на свадба забава.- Тие не може да биде вметнат на кеси, коверти, но исто така и на играчки.Пакет Вклучувајќи 4 x ролни на налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00

Muminglong од 1,5 Инчен Ви Благодариме за помош на Мојот Мал Бизнис Расте Боја Налепници, Ви Благодариме Налепница,Мала

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

DEN 167.76

Ndsox 300pcs Ви Благодариме Злато Налепници Врежана Коверти Печати Налепници за Свадба Покани, Денот на Благодарноста,

Овие плик печат налепници имитираат восок печат печат, има текстура на восок печат и практичноста на на

DEN 167.76