• Новак
3 Ролни 500pcs/ролна 1 Инчен Clear Среќен Божиќ Налепница Печат Labels Божиќ Подарок Декорација Налепница за Свадба Пакет Налепница TIANLILI (Боја : QY728-500pcs)

3 Ролни 500pcs/ролна 1 Инчен Clear Среќен Божиќ Налепница Печат Labels Божиќ Подарок Декорација Налепница за

DEN 1156.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е Водоотпорен.Оваа колоритна колекција на кружни налепници карактеристики различни од одмор теми.Како на пример, Среќен Божиќ, ирваси, снегулки, Дедо мраз, елка, порибување, итн.Совршен за свадби, годишнина и роденден ви благодариме yous и услуги.Големи за бизнисите да се користи на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Етикета акции со постојан лепило што држи до повеќето површини.На налепницата става слатка допир на специјален подарок што го направи за себе.Идеален за печива, запечатување вреќи или коверти за посебни прилики.Нашата продавница има добар квалитет и ниска цена, со најдобра услуга и убаво став, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Најдобри желби за секого.Спецификација : Мерење : околу 2,5 cm/1inch Материјал : Направен од обложена хартија со отстранлив лепило.Пакет се Вклучени : 3 rolls Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Сакате имате живот!.

Спецификацијата

Measurement:
approximately 2.5cm/1inch
Material:
Made from coated paper with removable adhesive.
Package Included:
3 rolls :
Note: :
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Wish you a have life! :

Со стоката дадена додека купуваат