• Новак
3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија Плик Канцелариски Налепница TIANLILI (Боја : QY663-500pcs)

3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија

DEN 1021.68

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : хартија.Облик : тркалезна.Големина : 25мм/1 инч.Боја : како на сликата покажува.Пакување листа : 3 ролни.Нашата продавница има добар квалитет и ниска цена, со најдобра услуга и убаво став, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Најдобри желби за секого.Спецификација : Материјал : paper Shape : round Size : 25мм/1 inch Color : како слика shows Packing листата : 3 rolls Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Сакате имате живот!.

Спецификацијата

Material:
paper
Shape:
round
Size:
25mm/1 inch
Color:
as picture shows
Packing list:
3 rolls :
Note: :
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Wish you a have life! :

Со стоката дадена додека купуваат

300pcs Мали Димензии Бележник Налепници, Симпатична Мачка Зајакот Налепница Сет за Дневник Албум Тетратки Картички

Симпатична Дизајн се Размислува за тоа како прекрасен вашиот дневник, лаптоп или лаптоп ќе биде со овие

DEN 1956.00