• Новак
LUOZZY Божиќ Торба Налепници Божиќ Подарок Labels Божиќ Кутија Налепници Божиќ Виси Ознака Налепници(Стил 1)

LUOZZY Божиќ Торба Налепници Божиќ Подарок Labels Божиќ Кутија Налепници Божиќ Виси Ознака Налепници(Стил 1)

DEN 1840.80

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за бонбони торба, cookie кутија, записи, фото рамка, плик, бележник.Исто така, може да се користи за лепење во бонбони пакување кеси, закуски кеси, Kraft хартиени кеси.Може да се вметнат на подарок кутија и бизнис кутија.Божиќ тема дизајн.Направени од високо квалитетни материјали.Опис Погодни за украсување Божиќ подарок кутии, бонбони кутии, пакување кеси, DIY рачно изработени занаетчиски и така натаму Карактеристики Материјал : Хартија, лепило.Големина : Приближно 7.80 X4.50 X0.10см /3.07 X1.77 X0.04in Пакет Вклучувајќи 1 тркалаат x Налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија

Материјал : хартија.Облик : тркалезна.Големина : 25мм / 1 инч.Боја : како на сликата покажува.Пакување листа

DEN 1021.68