• Новак
3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија Плик Канцелариски Налепница TIANLILI (Боја : QY662-500pcs)

3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : хартија.Облик : тркалезна.Големина : 25мм/1 инч.Боја : како на сликата покажува.Пакување листа : 3 ролни.Нашата продавница има добар квалитет и ниска цена, со најдобра услуга и убаво став, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Најдобри желби за секого.Спецификација : Материјал : paper Shape : round Size : 25мм/1 inch Color : како слика shows Packing листата : 3 rolls Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Сакате имате живот!.

Спецификацијата

Material:
paper
Shape:
round
Size:
25mm/1 inch
Color:
as picture shows
Packing list:
3 rolls :
Note: :
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Wish you a have life! :

Со стоката дадена додека купуваат

3 тркалаат 500pcs/тркалаат Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Етикета Божиќ Декорација Налепница Свадба Партија

Материјал : хартија.Облик : тркалезна.Големина : 25мм / 1 инч.Боја : како на сликата покажува.Пакување листа

DEN 1021.68