• Новак
Epson C31CE74022 Серија ТМ-M10 Термички Приемот Печатач, Autocutter, USB, Ethernet, Енергија Ѕвезда, Црна

Epson C31CE74022 Серија ТМ-M10 Термички Приемот Печатач, Autocutter, USB, Ethernet, Енергија Ѕвезда, Црна

DEN 7680.00

Достапност
Достапно за нарачка

За речиси 40 години, Epson ДОВЕДЕ индустрија во развој на иновативни, сигурен, висока-перформанси производи.Од скенери да печатари да 3 D проектори, нашите наградуваниот технологија носи вашите слики за да ја живот.Epson со седиште и да се воспостави на Брегот на езерото suwa во нагано, Јапонија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат