• Новак
LXX Етикета Печатач на Bluetooth Печатач Машина,Џеб Ред Печатач Фото Белешка Печатење со Печатење на Хартија за Студентите Термички Печатач

LXX Етикета Печатач на Bluetooth Печатач Машина,Џеб Ред Печатач Фото Белешка Печатење со Печатење на Хартија

DEN 2083.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ABSColour : yellow Size : 11x8x3.Стабилна врска : На iphone / Андроид уред е поврзан со фото печатач за да започнете со печатење преку Bluetooth.Анти-бледнее, водоотпорен и солза-отпорни фотографии се направи сеќавањата траат вечно.Преносни фото принтери може да создаде квалитетни фотографии : Со помош на боја сублимација термички трансфер на технологија, за печатење стандард 5.Bluetooth прави врската повеќе стабилен и сигурен.Лесен за употреба.Стабилна врска : На iphone / Андроид уред е поврзан со фото печатач за да започнете со печатење преку Bluetooth.Преносни фото принтери може да создаде квалитетни фотографии : Со помош на боја сублимација термички трансфер на технологија, за печатење стандард 5.7 х 3cm фотографии со светли бои и неверојатни детали.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.5cm One-кликнете на печатење : удобен мулти-функција клупа печатач ви овозможува да печатите слики директно од android паметен телефон преку android мулти-функција клупа игла (Тип-C).7 х 3cm фотографии со светли бои и неверојатни детали.Inkless печатење, снимање и размена на инстант купони, не е во ред забелешка студија, со помош на учење, да се подобри учењето ефикасност, печати на 10мм брзина.Inkless печатење, снимање и размена на инстант купони, не е во ред забелешка студија, со помош на учење, да се подобри учењето ефикасност, печати на 10мм брзина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QYYBO Преносни Мини BT Термички Печатач Етикета Печатач за Погрешно Прашање Фото Мемо Термички Печатење Студентски

Поддршка на повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети, пораки, листи, евиденција, QR Код и т

DEN 4617.60

Етикета Печатач, 150mm/s Термички Превозот Етикета Печатач за Испорака на Пакети, МСП Поштенски Ознаки,Етикетирањето,

✅[Кавгабесплатно печатач]Добие една 4x6 етикета произведувач на вашиот љубовници, пријатели, семејство �

DEN 4247.76